بازرگانی

(بخش بازرگانی)

شرکت لیون دکور بابیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه – بازرگانی – با اخذ مجوزهای مربوطه در زمینه واردات و صادرات چوب،کاغذ و محصولات وابسته،لوازم الکتریکی ،ماشین آلات صنعتی و تجهیزات مخابراتی، همچنین دارو و مواد شیمیایی می تواند با شرکتهای فعال در این زمینه همکاریهای لازم را داشته باشد.

بازرگانی به انگلیسی: سامانه یا محیطی است که بر چشم‌انداز کسب‌وکار یک اقتصاد یا ملت‌دولت تأثیر می‌گذارد. در حالی که کسب‌وکار سوداگری به فعالیت‌های ارزش‌آفرین یک سازمان به منظور سود اشاره دارد، بازرگانی به معنای کل سامانه اقتصاد است که محیطی برای تجارت تشکیل می‌دهد. این سامانه شامل سامانه‌های قانونی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، و فناورانه است که در حال عملیات در هر کشوری هستند. همچنین می‌توان از آن تحت عنوان دومین جزء کسب‌وکار یاد کرد که شامل همه فعالیت‌ها، عملکردها و مؤسسات درگیر در انتقال کالا از تولیدکننده به مصرف‌کننده می‌باشد.

تجارت خارجی به داد و ستد کالا یا خدمت دارای ارزش فراسوی مرزهای بین‌المللی گفته می‌شود که در بسیاری از کشورها نمایانگر میزان تولید ناخالص داخلی است. تاریخچهٔ این گونه داد و ستد از جاده ابریشم و جاده کهربا آغاز شده، هرچند به نظر می‌رسد در زمان خود به اندازه امروز از اهمیت اقتصادی برخوردار نبوده‌است.

بابت مشاوره می توانید با تلفنهای زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۴۴۲۰۷۲۲۰-۰۹۱۲۸۱۱۷۰۹۶

اسدزاده

آدرس ایمیل:Akbar_sandbad@yahoo.com

بازاریابی

این شرکت با داشتن زیر مجموعه فعال در زمینه پخش و بازاریابی محصولات مربوط به دکوراسیون داخلی به نام پخش لیون، و همچنین داشتن بیش از هزار فروشگاه فعال در زمینه دکوراسیون داخلی در تمام نقاط ایران آماده همکاری و پخش محصولات مربوطه آماده همکاری با شرکتهای تولیدی و واردکننده در این زمینه می باشد.

بابت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفنهای زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن دفتر پخش:۴۴۲۷۹۷۰۶-۰۲۱۴۴۹۲۷۴۹۳- ۰۲۱۴۴۹۲۷۱۵۹

فکس:۴۴۲۰۷۲۲۰

مدیریت:اسدزاده

۰۹۱۲۸۱۱۷۰۹۶