نکاتی برای خرید کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری نیاز به تخصص خاصی ندارد اما از آنجایی که دنیای طرح و رنگ در این مقوله بسیار متنوع است ممکن است که در انتخاب طرح و یا رنگ کاغذ دیواری دچار تردید شوید .

برای جلوگیری از سردرگمی و بلا تکلیفی در انتخاب کاغذ دیواری مناسب فضای مورد نظر شما از لحاظ رنگ و طرح و تمامی ویژگی های یک کاغذ دیواری و حتی قابل شستشو بودن آن، پیشنهاد ما این است که قبل از اینکه به فروشگاه برای خرید مراجعه کنید از قبل یک ایده کلی برای طراحی داخلی منزلتان انتخاب کرده و تمامی طرح و رنگ هایی که میخواهید را برای خودتان از قبل مشخص کنید .

مثلا رنگ و طرح هر دیوار به چه صورتی باشد که هماهنگی و زیبایی فضا را حفظ کند و به آن گرمی ببخشد . و حتی سعی کنید از قبل در مورد شلوغ و یا خلوت بودن طرح نیز پیش زمینه ذهنی خود را داشته باشید.

بعد از اینکه طرح کلی کاغذ دیواری مناسب با فضا را با توجه به موارد مذکور در ذهن خود مشخص کردید حال میتوانید با خیال راحت برای خرید کاغذ دیواری اقدام نمایید .

خرید کاغذ دیواری :

میتوانید برای خرید کاغذ دیواری از یک طراح دکوراسیون کمک بگیرید چرا که آنها به علت تجربه و تخصص خود و شناخت طرح و رنگ در فضاهای مختلف میتوانند طبق تجربه پیشین خود بهترین راهنمایی ها را به شما بدهند و در یک انتخاب خوب کمکتان کنند.

نکاتی برای خرید کاغذ دیواری
نکاتی برای خرید کاغذ دیواری

 * یکی از نکاتی که در خرید کاغذ دیواری باید به آن توجه کنید این است که بدانید دقیقا برای کدام دیوار و با چه جایگاهی در فضا کاغذ میخرید و اینکه هدفتان از پوشاندن آن دیوار چیست ؟

در بیشتر مواقع هدف زیبایی بخشیدن به دیوارها و سطوح است و در برخی موارد دیگر علت این امر این است که شما میخواهید بخشی از دیوار را که خرابی دارد و یا تعمیراتی بر روی آن انجام شده است را از دیدرس بقیه خارج کنید .

دانستن این موارد بسیار میتواند به شما در انتخاب طرح و جنس مناسب و حتی دارا بودن ویژگی های خاص مثل قابل شستشو بودن کاغذ دیواری و یا ضد زلزله بودن که هر کدام دارای مقاومت و ویژگی های خاصی هستند در خرید کاغذ دیواری کمک کند.

افراد مختلف با سلیقه های متفاوت در استفاده از کاغذ دیواری خلاقیت های خاص خود را دارند و هرکسی به نحوی سعی میکند که محیط داخلی خانه را زیباتر کرده و چیدمان دیوارها را متفاوت با یکدیگر طرح بندی نماید.

برخی در خانه خود هر کدام از دیوارها را  به یک رنگ و یک شکل در می آورند ، برخی دیگر نیمه ی پایینی دیوار را به یک طرح و نیمه ی بالایی را به رنگ دیگری در می آورند و یا دیوارهای متفاوت با نورگیری و جایگاه متفاوت دارای طرح و رنگ متفاوتی نسبت به باقی دیوارها میشود.

بالعکس این قضیه نیز صادق است و حتی در برخی موارد ممکن است که برخی از سلیقه های خاص برای بخشی از دیوارها کاغذ دیواری و برای بخش های دیگر از رنگ و نقاشی ساختمان استفاده کنند.

به این ترتیب میتوانند تنوع بسیار زیبایی را به خانه خود و دیوارها ببخشند و از آن لذت ببرند.

جهت آشنایی با جدید ترین و متنوع ترین نوع کاغذ دیواری لیون دکور ( کاغذ دیواری قابل شستشو‌‌ ) که با کیفیت های متفاوت قابل مشاهده و ثبت سفارش هستند به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.