تماس با ما

تماس با ما

خوشحال میشویم اگر در مورد خدمات و کالاهای وبسایت اگر نظری دارید با ما به اشتراک بگذارید، از شما پیشاپیش قدردانی میکنیم برای ارسال پیام فرم این صفحه را با دقت پر کنید

مجموعه دکوراسیون داخلی لیون دکور با توجه به سلایق مشتریان عزیز سعی در دانستن نوع سلیقه و توقع عزیزان در مورد بروز رسانی سبک دکوراسیون داخلی و هر نوع پیشنهاد و یا انتقادی از این مجموعه و سعی در رفع مشکلات نیازمند دانستن نظرات شما می باشد.

از جمله در نوع طراحی پرده و پارچه های مورد استفاده،طرحهای کاغذ دیواری و نحوه اجرای هر کدام،دیوارکوبهای PVC , MDFفومها و کفپوشهای برچسب دار ،پارکت لمینیت HDF و ابزارهای مربوطه و پرده های زبرا و کرکره و هر آنچه شما مورد نیازتان در طراحی دکوراسیون داخلی می شود با نظرات شما زیبا تر و قدرتمندتر به نمایش گذارده می شود.

 دکوراسیون داخلی عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه».

با این حساب همه ما هنگامی که خانه خود را تزئین و درباره بهترین چیدمان مبلمان منزلمان فکر می کنیم، نقش یک دکوراتور داخلی را بر عهده می گیریم. با این همه، دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر می‌شوند.

دکوراسیون داخلی مانند هنرهای دیگر، دارای سبک و سیاق و اصولی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای هر دوره، دستخوش تغییر می شوند.

دکوراسیون داخلی مربوط است به هنر و علم ایجاد یک فضای داخلی که برای کاربرانش به لحاظ زیبایی شناختی خوشایند و به لحاظ کاربری مفید است. دکوراسیون داخلی از سبک ها و گرایش های متنوعی پیروی می کند و آن ها را با هم به ارمغان می آورد تا سبک شخصی کاربر را بیان کند. به تعبیری دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چگونه می توان یک پلان آزاد را با مبلمانی که مکمل فضا است و یا با دکوری که جلوه کننده است جفت و جور کرد و یا اینکه جو و حالت یک فضا را با نورپردازی و پوششش ذیوار تغییر داد.

هر کسی که خانه یا دفتر کاری را دکور کرده است به نوعی در طراحی داخلی مشارکت کرده است. دکوراسیون داخلی برای بسیاری از مردم یک سرگرمی است چرا که بدون نیاز به هیچ کمدرک دانشگاهی می توانند در ایده پردازی برای دکور کردن خانه خود مشارکت کنند.

معماری داخلی در واقع همان خلق فضاست، فضایی که در عین زیبایی و اثرگذار بودن کارایی لازم را نیز داشته باشد.

ایمیل

heading سفارشی

آدرس دفتر مرکزی:آیت الله کاشانی،بین لاله و شقایق،پ۵۳۰،تزیینات درخشان

تهران،بزرگراه آیت الله کاشانی(غرب به شرق)،بین لاله و شقایق،پ۵۳۰،تزیینات درخشان